Kalıcı Kirpik Uygulaması: İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan kirpik görünümünü gürleştirme işlemidir. Saf ipekten elde edilen kirpikler yapıya uygun olarak tek tek yapıştırılır. Ortaya çıkan sonuç, kişinin mevcut kirpik yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte istenilen hacme ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpikler kullanılabilir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı yapıştırılmaktadır. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığı için oldukça doğal görünmektedir.

Medestetik, verdiği alanlardaki hizmetleri uzman ekibiyle sunan Bakırköy güzellik merkezi dir. Kullandığımız cihazlar ve ürünler sağlık bakanlığının onayından geçmektedir. Merkezimizde her aşama titizlikle sürdürülmektedir. İstanbul güzellik merkezleri arasında son teknoloji cihazlarımızla ve alanında tecrübeli ekimizle farkımızı ortaya koymaya çalışmaktayız. İpek kirpik fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Dayanır?

Sürekli bakımlı gözükmeyen isteyen kadınların tercihlerinden birisi de ipek kirpik uygulamasıdır. İpek kirpik uygulaması yaptıran kişiye bir güzellik vermesiyle birlikte göz makyajına ayrılan süreyi de kısarak kişiye önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır. İpek kirpik yaptıranların en merak ettiği konulardan birisi de ipek kirpiğin kalıcılık süresidir. Unutulmamalıdır ki vücudumuz kendisini sürekli yeniler. Bu nedenle ipek kirpiklerin kalıcılığı da sonsuz olmayacaktır. İpek kirpiklerin kalıcılığı 4-6 ay arasında değişmektedir. Uygulamasının kalıcılık süresi kişiden kişiye değişkenlik göstermekle birlikte kalıcılık süresinin değişmenin birçok nedeni vardır.

İpek Kirpik Tasarım Modeller

İpek kirpikler kendi var olan kirpiklerimize özel yapıştıcılar ile takılmaktadır. Kişinin istediği yoğunluğa göre klasik, 2D, 3D volüme veya mega volume olarak istenilen yoğunlukta takılabilir. Curl dediğimiz kıvrıklık dereceleri mevcut olup J, B, D, C tipleri bulunmaktadır.

İpek Kirpik fiyatları

İpek kirpik fiyatları 2D, 3D, 4D, 5D ve 6D olmak üzere çeşitli yoğunlukta oluşturabilir. Modeller ise sizin istediğinize göre değişebilir. Medestetik olarak müşterilerimize en doğru yöntemle ve teknikle uygulama yapmaktayız. Müşterilerimizin güveni bizim için çok önemlidir. İpek kirpik fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.