CooLifting Uygulamasıyla Cilt Bakımı

CooLifting, güçlü bir CO2 (karbondioksit) akışıyla birlikte yüksek basınç altında ve düşük ısıda yüksek konsantrasyonlu atomize aktif maddelerin cilt altına mezoterapisiz olarak gönderilmesini sağlayan bir anti-aging uygulamasıdır. Güzellik tabancası olarak da adlandırılan CooLifting uygulamasıyla cilt bakımı; kırışıklıkları düzeltme, ince çizgileri azaltma, kolajen üretimini artırma, cilt nemini artırma, cildi canlandırma, cilt dokusunun rengini açma… gibi etkiler sağlamaktadır. Soğutma tedavisi olan CooLifting ile yüz gerdirme gibi cerrahi bir işleme gerek kalmadan cildinizi gençleştirebilir ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

CooLifting nasıl uygulanır?

CooLifting güzellik tabancasının cilt yüzeyinde gezdirilmesiyle uygulanmaktadır. Daha önce bahsettiğimiz gibi CooLifting tabancasıyla atomize maddeler cilt altına mezoterapiye ihtiyaç duyulmadan gönderilmektedir. Karbondioksit, yüksek basıncı ve düşük sıcaklığı nedeniyle cildin yüzeyini açar, böylece ilk tedavinizden sonra görülebilecek olan ani sonuçlar için aktif bileşenlerin daha hızlı derinize nüfuz etmesini sağlar. Coolifting uygulaması son derece konforlu ve güvenilir bir uygulamadır. İşlemde herhangi bir mikro iğneleme veya kontrollü cilt hasarı oluşturulmaz. Yüzeysel olarak uygulanmakla birlikte işlem için herhangi bir anestetik krem vb. bir ürüne ihtiyaç duyulmaz.

Cilde uygulanacak maddeler iki şekilde seçilmektedir:

  1. Hyalüronik asit ve cilt sıkılaştırıcıları içeren, tüm ciltlere uygun olan uygulama.

Bu uygulama yaşlanmayı önleyici ve cilde parlaklık sağlayan özelliklere sahiptir.

  1. Anti-aging flakon içeren temizleyici bir etki sağlayan uygulama.

Pigmentasyon ile cildin gençleşmesini sağlar. Uygulamaya Kojik asit, Glikolik asit ve C vitamini eklenir.

CooLifting hangi bölgelere uygulanır?

CooLifting göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak çevresi gibi yaşlılık etkilerinin en belirgin olduğu bölgeleri etkin bir şekilde tedavi etmek için kullanılmaktadır.

CooLifting Uygulamasıyla Cilt Bakımı Fiyatları

CooLifting, ciltte iğnesiz şekilde mezoterapi etkisi yapan bir uygulamadır. Cildin ihtiyaç duyduğu maddeler cilde verilerek gerçekleştirilmektedir. Tedavi planı da cildin ihtiyacına göre yapılmaktadır. Bu nedenle CooLifting uygulamasıyla cilt bakım fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Medestetik olarak uzman ekimiz ve sağlık bakanlığı onaylı cihaz ve ürünlerimizle sizlere en iyi hizmeti sağlamak için gayret etmekte ve kendimizi daima güncellemekteyiz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.