Cilt Bakımı

Cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına uygun bakımın yapılması işlemidir. Herkes farklı cilt yapılarına sahiptir. Bu nedenle doğru cilt bakımı yapmak son derece önemlidir. Medestetik bu alanda farklı cilt bakım hizmetleri vermektedir. Merkezimizde cilt Bakımı, cilt analizi sonrası cildin ihtiyaçları belirlendikten sonra yapılmaktadır. Medikal Cilt Bakımı, CooLifting, Pollogen Radyo Frekans, Hydrafacial gibi uygulamaların yanı sıra cilt bakım etkileriyle de bilinen Velashape, Lenf Drenaj, Soğuk Lipoliz ve İnfared uygulamalarını da kullanmaktayız.

Medestetik, cilt bakımı konusunda etkili yöntemleri bu alanda uzman ekibiyle sunan Bakırköy güzellik merkezi dir. Kullandığımız cihazlar ve ürünler sağlık bakanlığının onayından geçmektedir. Etkisi kanıtlanmış cilt bakım tekniklerini uygulamaktayız. Merkezimizde her aşama titizlikle sürdürülmektedir. İstanbul güzellik merkezleri arasında son teknoloji cihazlarımızla ve alanında tecrübeli ekimizle farkımızı ortaya koymaya çalışmaktayız.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, cildin üst katmandan başlanılarak birikmiş kirden arındırılması, derinlemesine nemlendirilmesi ve sebum dengesinin yeniden sağlanması amacıyla yapılmaktadır. Cildin yaşlanmasını yavaşlatan, temizleyen ve elastikiyetini geri kazandıran cilt uygulamalarının tamamı olarak görülebilir. Medikal cilt bakım işlemi dermatolojik kozmetikler kullanılarak yapılmaktadır. Cilt tipine, kişinin yaşına, cildin problem ve gereksinimlerine göre uygulamalar ve kullanılacak ürünler değişiklik göstermektedir.

CooLifting ile Cilt Bakımı

CooLifting, basınçlı karbondioksit gazı uygulamasıdır. Cildin ihtiyacı olan ve derin dokuda kolajen üretimini tetikleyen besinlerle birlikte cildin tüm katmanlarda en çok gereksinim duyduğu şey olan nemi içeren özel serumların atomize halde cilde uygulanmasıdır. Coolifting uygulamasını bir tür iğnesiz mezoterapi olarak düşünebiliriz.

Pollegen Radyo Frekans ile Cilt Bakımı

Pollegen Radyo Frekans, ameliyatsız yüz germe ve gıdı toparlama için kullanılmaktadır. Radyofrekans teknolojisi sayesinde deri içine herhangi bir madde enjekte etmeden yüz, boyun, dekolte, sırt, kol, bel, bacak gibi bölgelerde pürüzsüz, gergin ve sıkılaşmış bir görünüm elde edilmektedir. Kişiler sıkılaşmanın yanında gıdıda biriken yağ fazlalıklarından da ameliyatsız şekilde kurtulabilmektedir.

Hydrafacıal Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı; cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi ve onarılması aşamalarından meydana gelen bakım yöntemidir. Temizleme aşamasında yumuşak bir peeling ve rahatlatıcı bir arındırma ile cilt temizlenir. Bu sayede yeni cilt katmanı ortaya çıkarılır. Nemlendirme aşamasında cilt üzerindeki gözenekler vakumla temizlenir ve cilt hyaluronik asit bileşenleri ile nemlendirilir. Onarım aşamasında ise cildin ışıltısını en üst seviyeye çıkarmak için antioksidan ve peptitlerle cilt beslenir ve uzun süreli koruma sağlanır.

Cilt Bakımı Fiyatları

Elbette cilt bakımı ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatları olmaktadır. İstanbul Bakırköy güzellik ve estetik merkezi olan Medestetik, kalite ve fiyat konusunda optimal dengeyi sağlayarak başarılı bir fiyat avantajı sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.